Gülsen Demirtel - Online Yoga Eğitmenliği - Dual Akademi
WeCreativez WhatsApp Support
Bilgi almak için WhatsApp hattımızdan destek alabilirsiniz.
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?

Eğitmenlerimiz

Gülsen Demirtel

Yoga Eğitmeni


Gülsen Demirtel

Yoga Eğitmeni

Gülsen Demirtel ve 1975 İsviçre doğumludur. İsviçre’ de doğup büyümüş, mesleki eğitimini Moda Tasarım ve Stilistlik üzerine tamamlamıştır.

Ancak 1998 yılında Türkiye’ ye kesin dönüş yaptıktan sonra Satış ve Pazarlama işine girerek sektör değişikliği yaparak uzmanlaştır. 2 çocuklu bekar bir anne olan Demirtel, hem işi, hem canımdan çok sevdiğim çocuklarımla hayat mücadelesi verirken birden bire uzun yıllar Satış ve Pazarlama Uzmanı olarak kariyerini devam ettirdiği işini bırakma kararı almıştır.

İnsanların gözünde bürümüş hırs ve maddesellik, stres ve sürekli yorgunluk hissiyatı onu mutsuz etmeye başlamış, çocuklarımın dışında onu tek mutlu eden ve rahatlatan şeyin, gittiğin yoga ve meditasyon seansları olduğunu, zaman ilerledikçe de kendimi o bütünün içinde görüp oraya ait olduğunu hissetmeye başlamış ve böylelikle tekrar sektör değiştirmeye karar vererek yoga eğitmenliğine geçiş yapmıştır.

Önce 200 TTC sonrasında 300 TTC ekleyerek İleri seviye yoga eğitmenliği vasfına erişmiştir.

Fakat niyeti sadece Yoga Eğitmenliğini oturtmak değil, insanlara yardım edip dünya ya olan bakış açılarını değiştirip, farkındalıklarını arttırmaktır. Hayatlarına, ufak da olsa, dokunmaktır.

Dolayısıyla Yoga nın dışında, NLP, Nefes Koçluğu, Dorn Method ve Reiki eğitimleri de faydalı olacağını düşünerek, kendimi ilerletmiştir.

Çabalarının sonucunda artık kendi Yoga Eğitmenlik Eğitimi Sertifika Programlarımı oluşturup Yoga Eğitmeni olmak isteyen veya farkındalığını arttırmak isteyen kişilere eğitim veriyor ve ayrıca seanslar ve Workshoplar düzenliyordur.

Ve bütün bu zorluklar, emek ve azmin sonunda kendi yoga stüdyosunda Yoga dersler ve eğitmenlik eğitimleri vererek bu alandaki başarılarına imza atmaya başlamıştır.

Sabır, sebat yapacağın yolculukta her zaman yanında olsun !

Gülsen Demirtelin Uzmanlıkları şunlardır;

- İleri Yoga Eğitmenliği

- NLP Uzmanlığı

- Nefes Koçluğu

- Yaşam Koçluğu

- Reiki

- Dorn Method